Poznaj 5 ćwiczeń na seksowne pośladki

Poznaj 5 ćwiczeń na seksowne pośladki

Jędrne i umięśnione pośladki są z pewnością powodem do dumy, dlatego warto zadbać o to, by rozpocząć regularne treningi już teraz. 

Ponieważ nasze hasło to #rrazem możemy więcej, wystartowaliśmy z kanałem na You Tubie, na którym regularnie będziemy zamieszczać treningi na różne partie ciała. 

Poprowadzi je Joanna Tomczak - trenerka personalna, i ambasadorka naszej marki. Jesteśmy przekonani, że wspólne ćwiczenia szybko przyniosą zamierzone efekty i już niedługo każdy będzie mógł pochwalić się seksowną sylwetką. Startujemy!

Dlaczego warto ćwiczyć pośladki?

Współcześnie znaczna część społeczeństwa prowadzi siedzący tryb życia. Czas wolny spędzony przed telewizorem, praca przy biurku czy częsta jazda samochodem powodują, że mięśnie tracą swoje prawidłowe ujędrnienie, a pupa bardzo szybko robi się płaska. W takim wypadku warto jak najszybciej przystąpić do regularnych ćwiczeń na pośladki, które szybko poprawią ich kondycję.

Pora więc na pierwszy trening angażujący wszystkie mięśnie pośladka, zobaczcie, jak wykonać go prawidłowo u siebie w domu:

Regularnie wykonywany trening wpłynie pozytywnie na uniesienie i ich jędrność. Na etapie większego zaawansowania można dołożyć dodatkowe obciążenie lub zwiększyć ilość powtórzeń. Polecamy wykonać od 2 do 4 obwodów wszystkich ćwiczeń. 

Ćwiczenie 1 - PRZYSIAD 

angażuje mięśnie pośladkowe oraz mięśnie ud i łydek. Przysiady nie tylko pomagają podnieść pośladki, ale też wzmacniają plecy i brzuch.

Ćwiczenie 2 - MOSTKI BIODROWE

pozwalają przepracować dolną i górną część pośladka oraz mięśnie ud. Dodając ciężar na biodra pozwalają efektywnie budować mięśnie pośladkowe.

Ćwiczenie 3 - MARTWY CIĄG 

pracuje między innymi mięsień pośladkowy wielki oraz tylna część ud. Wspomaga rozwój i podniesienie pośladków.

Ćwiczenie 4 - WYPYCHANIE NOGI W PODPORZE

pracuje mięsień pośladkowy oraz dwugłowy uda, aktywne są też mięśnie brzucha. Warto założyć gumę mini band powyżej kolan, by wzmocnić efekt.

Ćwiczenie 5 - ODWODZENIE NOGI W LEŻENIU BOKIEM 

angażujemy głównie mięsień pośladkowy średni i mały. Ćwiczenie wpływa na kształt pośladków, poprawiając ich jędrność w bocznej części. Tu również możemy wzmocnić efekt dodając gumę mini band powyżej kolan.

Jakich efektów możesz się spodziewać po tym treningu? Wyraźne uniesienie pośladków oraz poprawa ich jędrności, kształtna sylwetka dzięki odpowiednio wymodelowanym i uwypuklonym mięśniom pośladkowym.

Uwydatnij i wymodeluj pośladki przy pomocy legginsów Rough Radical

Regularne ćwiczenia to jedno, jednak by pokazać ładny kształt pośladków możemy to zrobić dobierając legginsy do ćwiczeń o odpowiednim kroju. Właściwie dobrana technologia push up jest w stanie je delikatnie podnieść. Tak dzieje się na przykład w modelu Impulse o dodatkowym działaniu wspierającym walkę z cellulitem. Specjalny pas uwypukla i nadaje pupie idealną formę. Podobny pas o działaniu push up znajduje się również w legginsach Brush Pro. Model Shape posiada natomiast kieszonki z tyłu, które dodatkowo modelują i optycznie powiększają tylne partie ciała.

Należy jednak pamiętać o tym, że tylko właściwie dobrane ćwiczenia i systematyczność w ich wykonywaniu, pozwoli nam uzyskać wymarzony efekt pięknych i kształtnych pośladków. 

Wpis stworzony we współpracy z Joanną Tomczak: https://www.instagram.com/home_madetraining/ Komentarze