Koszulki sportowe męskie

Aktywne filtry

Koszulki sportowe męskie od Rough Radical

Produkty ze sklepu internetowego Rough Radical są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających sportowców. Nasza odzież jest wybierana przez zawodników z przeróżnych dyscyplin, ponieważ dbamy o charakterystyczny wygląd oraz wygodę użytkowania. Nasze ubrania to świetny wybór dla kolarzy, biegaczy czy też trenerów personalnych, ale także dla każdego innego sportowca, któremu znajomy jest wysiłek fizyczny. Według nas każdy może aspirować do bycia sportowcem, jeśli tylko ma do tego odpowiednie warunki. Z pomocą naszej odzieży, która została wykonana przy pomocy zaawansowanej technologii pozwalamy na wytworzenie takiej atmosfery.

Ubrania z naszego sklepu powstają z typowo sportowych materiałów, które są szybkoschnące oraz oddychające. Wyposażone są one w jony srebra, dzięki czemu odzież zyskuje właściwości antybakteryjne. Tkanina jest przyjemna w dotyku i komfortowa w codziennym użytkowaniu tak, by nie było problemów w skupianiu się na indywidualnych treningach. Dołączone do odzieży odblaski stworzone zostały z myślą o osobach, które interesują wieczorne oraz nocne treningi. Koszulki sportowe męskie są tylko częścią naszego bogatego asortymentu. W naszym sklepie znajdują się także spodenki, bluzy czy bielizna termoaktywna. Zachęcamy do zapoznania się z innymi sekcjami naszego sklepu internetowego!

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jakich rozmiarach dostępne są koszulki sportowe męskie?

  Projektując i produkując męskie koszulki sportowe, zdajemy sobie sprawę z tego, że każde ciało jest inne, dlatego gwarantujemy dostęp do produktów w rozmiarach od M do XXL, a jeśli nie będą Państwo pewni, który z nich najlepiej się sprawdzi, zachęcamy do sprawdzenia tabel z rozmiarami lub do kontaktu z naszym doradcą.

 2. Jak należy dbać o koszulki sportowe od Rough Radical?

  W przypadku delikatnych koszulek zaleca się pranie ręczne lub w temperaturze 30 stopni, używając dedykowanych płynów i detergentów, aby nie zniszczyć materiału. Podobnie w przypadku suszenia, należy unikać grzejników i wystawiania ubrań bezpośrednio na promienie słoneczne. W ten sposób, dzięki regularnemu czyszczeniu oraz właściwemu przechowywaniu, można cieszyć się wysoką jakością na dłużej.

 3. Do jakich czynności przeznaczone są męskie koszulki sportowe?

  Męskie koszulki sportowe świetnie spełnią swoją funkcję podczas różnorodnych aktywności, takich jak bieganie, jazda na rowerze czy też trening siłowy. Mogą one stanowić także uzupełnienie stroju podczas uprawiania aktywności zimą lub być głównym elementem ubioru w trakcie lata, niezależnie od tego, czy konkretna osoba preferuje sport na zewnątrz, czy na siłowni.

 4. Czy istnieje możliwość weryfikacji stanu zamówienia?

  Tak, ponieważ w Rough Radical komfort klienta jest dla nas najistotniejszy, dlatego logując się do swojego konta, możliwe jest śledzenie zmian związanych z zamówieniem na bieżąco, zarówno podczas procesu kompletowania, jak i po wysłaniu paczki.

 5. Mam dodatkowe pytania dotyczące koszulek sportowych, jak można skontaktować się z Rough Radical?

  W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, zarówno poprzez formularz kontaktowy dostępny bezpośrednio na naszej stronie www, jak i telefonicznie lub mailowo na adres sklep@roughradical.com.pl.