Męska odzież sportowa

Aktywne filtry

Męskie ubrania sportowe

Męska odzież sportowa od Rough Radical to przepis na w pełni efektywne treningi. Dzięki naszym produktom sportowcy mogą skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności, zamiast na poprawianiu niewygodnego stroju przy ćwiczeniach wymagających skupienia. Nasze męskie ubrania sportowe powstają z myślą o różnych dyscyplinach, ponieważ wiemy, że komfort przy ćwiczeniach jest podstawą każdego sportu. Używamy zaawansowanych technologii, przy pomocy ktorej tworzymy materiały spełniające wszystkie wymagania zawodników. Oferujemy pełen przekrój odzieży sportowej od bielizny termicznej po bluzy.

Odzież sportowa męska na siłownię

Podstawą wysokiej jakości naszych produktów są tkaniny o specjalnych właściwościach. Nasza odzież sportowa męska na siłownię jest szybkoschnąca oraz oddychająca. Problem mokrych ubrań przestaje istnieć, gdy sportowcy decydują się na wybranie Rough Radical. Nasza odzież jest również antybakteryjna, ponieważ materiały zawierają jony srebra. Charakterystyczna wygodna uzyskiwana jest dzięki elastycznym tkaninom, które są miękkie w dotyku. Podczas produkcji ubrań stosujemy płaskie, bezuciskowe szwy Autolap, dzięki którym ubrania leżą jak druga skóra.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym charakteryzuje się męska odzież sportowa od Rough Radical?

  Męskie ubrania sportowe od Rough Radical są przede wszystkim wykonane z niezwykle funkcjonalnych i trwałych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu podczas uprawiania sportu można zachować swobodę ruchów, komfort i przy okazji mieć pewność, że zakupione produkty, nawet w przypadku ekstremalnej aktywności fizycznej, świetnie się sprawdzą.

 2. W jakich rozmiarach dostępne są męskie ubrania sportowe?

  Z racji, iż osoby uprawiające sport mogą się między sobą różnić pod wieloma względami, Rough Radical gwarantuje klientom wiele modeli i różnorodnych wariantów, jeśli chodzi o męskie ubrania sportowe, dostępne są one w rozmiarach od M do XXL. Więcej szczegółowych informacji znajduje się w dedykowanych tabelach rozmiarów.

 3. Jak należy prawidłowo dbać o odzież sportową?

  Z uwagi na fakt, że męska odzież sportowa na siłownię oraz do pozostałych aktywności fizycznych produkowana jest z jakościowych i funkcjonalnych materiałów, warto zwrócić uwagę na to, aby prać je po każdym użyciu, szczególnie przy wzmożonym wysiłku. Najlepiej przy tym procesie sprawdzi się niska temperatura, stosowanie specjalnych płynów i rezygnacja z wirowania oraz bezpośredniego suszenia na słońcu, aby ubrania na dłużej zachowały swoją trwałość, kolor i elastyczność.

 4. Czy istnieje możliwość zwrotu produktów? Jak wygląda ten proces?

  Jeśli po otrzymaniu zamówienia, nie będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z naszych produktów, umożliwiamy zwrot zamówienia, w terminie 14 dni, wówczas paczkę należy przesłać na adres marki Rough Radical w Żyrardowie.

 5. Mam dodatkowe pytania dotyczące męskiej odzieży sportowej, jak można skontaktować się z Rough Radical?

  Kontakt z marką Rough Radical odbywa się telefonicznie, bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres sklep@roughradical.com.pl.