Koszulki sportowe damskie

Aktywne filtry

Koszulki sportowe damskie od Rough Radical

Sportowa odzież damska od Rough Radical to wygoda, funkcjonalność i styl przedstawiona w atrakcyjnej formie. Wszystkie ubrania z naszego sklepu są stworzone i testowane przez sportowców, dzięki czemu każdy fanatyk sportu może być pewien ich komfortu. Koszulki i spodnie dopasowują się do sylwetki oraz nie ograniczają ruchów. Produkty te są elastyczne i miękkie w dotyku. Poprawiają efektywność codziennych treningów, gdyż są one szybkoschnące i oddychające. Ponadto, dzięki zawartych w materiale jonom srebra nasza odzież posiada właściwości antybakteryjne. W naszej ofercie znajduje się wiele innowacyjnych rozwiązań oraz kolorów, dlatego zachęcamy do sprawdzenia dostępnych produktów.

Koszulki sportowe damskie sprawdzają się nawet podczas najcięższych treningów. Sportsmenki wybierają Rough Radical nie tylko ze względów czysto sportowych, ale także z powodu minimalistycznego i eleganckiego designu. Nasze ubrania sportowe łączą w sobie praktyczność i najnowsze trendy. Dzięki temu, nasze klientki mogą poczuć się kobieco nawet podczas wizyty na siłowni czy biegania. Kreatywne kroje koszulek sprawiają, że projekty przełamują schematy typowej odzieży treningowej.

Najczęściej zadawane pytania

 1. W jakich rozmiarach dostępne są koszulki sportowe damskie?

  Jeśli chodzi o sportowe koszulki damskie jako firma Rough Radical z bogatym doświadczeniem w branży oferujemy wiele modeli i wariantów kolorystycznych ubrań w rozmiarach od S do L, których dokładne wielkości można sprawdzić bezpośrednio na stronach produktów, w tabeli rozmiarów. Odpowiednio dopasowany strój sportowy zapewni Państwu swobodę i komfort podczas treningu.

 2. Czy istnieje możliwość produkcji ubrań sportowych na zamówienie?

  Znając potrzeby naszych klientów, Rough Radical oferuje możliwość stworzenia ubrań sportowych na indywidualne zamówienie, jednak tylko w przypadku realizacji zleceń w ilościach hurtowych, np. na wydarzenia biegowe czy też inne eventy sportowe. Wówczas dla tego typu klientów dostępnych jest wiele wzorów oraz krojów, na bazie których można podjąć odpowiednie decyzje wizualne.

 3. Jak należy dbać o koszulki sportowe?

  Damskie koszulki sportowe wymagają szczególnie uważnej pielęgnacji. Powinno się je prać w niskiej temperaturze, 30 stopni lub ręcznie w odpowiednich płynach, dzięki czemu odzież zachowa swoją funkcjonalność na dłużej. Warto zrezygnować również z wirowania i suszenia w wysokich temperaturach, np. na grzejniku lub w pełnym słońcu na zewnątrz.

 4. Czy istnieje możliwość weryfikacji statusu zamówienia?

  Po zalogowaniu na konto klienta na naszej stronie internetowej w łatwy sposób kontroluje się cały przebieg realizacji zamówienia, dzięki aktualizowanym na bieżąco informacjom, od przyjęcia zamówienia, przygotowania paczki jak i finalną wysyłkę.

 5. Mam pytania dotyczące damskich koszulek sportowych, jak można się z Państwem skontaktować?

  Z Rough Radical można skontaktować się na wiele sposobów. Polecamy Państwu komunikację z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, rozmowy przez telefon lub kontaktu mailowego na adres sklep@roughradical.com.pl.