Topy/staniki sportowe

Aktywne filtry

Damska bielizna termoaktywna - topy oraz staniki

Rough Radical dba o to, aby damska bielizna termoaktywna była nie tylko funkcjonalna, ale także stylowa. Tworzymy produkty, które są krokiem do bardziej efektywnych treningów! Nasze staniki sportowe powstają z myślą o różnych sylwetkach, dzięki czemu nawet przy większym biuście zapewniają wystarczające wsparcie oraz komfort. Topy damskie wykonane są z oddychających, szybkoschnących i antybakteryjnych materiałów. Wszystkie projekty podkreślają kobiecą sylwetkę i świetne prezentują się również na co dzień.

Dlaczego damska odzież sportowa jest przydatna?

Ubrania sportowe pozwalają na efektywne treningi, w odpowiednich warunkach. Właściwy strój umożliwia komfortową jazdę na rowerze, bieganie czy też ćwiczenie na siłowni. Prawidłowa odzież dopasowuje się do sylwetki - nie krępuje ruchów oraz podkreśla figurę. Odpowiednie materiały odprowadzają wilgoć, są antybakteryjne oraz szybkoschnące. Rough Radical wykorzystuje w swoich produktach technologię Autolap, dzięki czemu szwy w ubraniach są całkowicie bezuciskowe. Bielizna termoaktywna dla kobiet leży jak druga skóra.

Co można znaleźć w ofercie bielizny bezszwowej

  • Staniki i topy - dzięki nim każda kobieta może poczuć się komfortowo nawet podczas najcięższych treningów. Odpowiednia bielizna termoaktywna nie krępuje ruchów i zapewnia pełne wsparcie.

  • Koszulki - powstały z myślą o najnowszych trendach, z wykorzystaniem kreatywnych projektów. Proponujemy koszulki, które są stylowe, ale także bardzo wygodne oraz komfortowe.

  • Legginsy - stanowią często największe wyzwanie podczas zakupów. Nasze legginsy są elastyczne i bardzo wygodne, pomimo to nieprześwitujące. Dbamy o to, aby każda nasza klientka czuła się komfortowo podczas ćwiczeń.