Odzież sportowa damska i męska na rower

Aktywne filtry

Odzież rowerowa kolarska

Rough Radical to polska marka ubrań sportowych, która tworzy odzież dla pasjonatów kolarstwa, biegania, pływania czy też jogi. Wyróżniamy się na tle innych opcji dostępnych na rynku przy pomocy wysokiej jakości połączonej z atrakcyjnym designem, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Odzież rowerowa kolarska dostępna w naszym sklepie została zaprojektowana w taki sposób, aby spełniać wymagania sportowców nawet podczas najcięższych treningów. Koszulki rowerowe i spodenki rowerowe charakteryzuje to, iż są one modelujące oraz podkreślają atuty sylwetki.

Męskie spodenki i koszulki rowerowe

Męskie koszulki rowerowe wyróżnia komfort podczas noszenia ich w czasie treningów. Powstały one z myślą o tym, aby nie blokować ruchów kolarza, ale jednocześnie dopasowywać się do ciała. Jest to możliwe dzięki elastycznej tkaninie, która jest miła w dotyku i pozwala na pełen zakres ruchu przy jednoczesnej, opływowej strukturze. Męskie spodenki rowerowe są szybkoschnące i oddychające, a do tego bardzo bezpieczne, ponieważ zostały wyposażone w elementy odblaskowe wspomagające wieczorne ćwiczenia. Silikonowe taśmy w nogawkach naszych produktów zapobiegają podciąganiu się materiału.

Przejdź do kategorii

Odzież sportowa damska na rower

Damskie koszulki rowerowe są bardzo wygodne i pozwalają na efektywne treningi, ponieważ zostały wykonane ze specjalnego, sportowego materiału. Tkanina wykorzystywana przy tworzeniu naszych produktów posiada jony srebra, dzięki czemu posiada ona właściwości antybakteryjne. Ponadto, jest ona oddychająca, szybkoschnąca oraz bardzo elastyczna i miękka w dotyku. Sprawia to, że asortyment naszego sklepu świetnie dopasowuje się do sylwetki, ale jednocześnie nie krępuje ruchów. Damskie spodenki rowerowe posiadają dodatkowo szeroki pas, który zapewnia dobre trzymanie. Design spodenek również optycznie wyszczupla nogi.

Przejdź do kategorii