Rough Radical partnerem technicznym Wyzwania 365 Triathlon

Rough Radical partnerem technicznym Wyzwania 365 Triathlon

365 TRIATHLON to najdłuższe wyzwanie sportowe na świecie, a my wspieramy jego głównego bohatera oraz organizatorów akcji dostarczając profesjonalną odzież sportową marki Rough Radical w postaci bluz termoaktywnych, spodni oraz czapek wraz z logotypami.

Z dumą informujemy, że zostaliśmy partnerem technicznym Wyzwanie - 365 Triathlon  podjętego przez Adrian Kostera - Ultra Triathlete  - polskiego triathlonisty, który jest rekordzistą świata na dystansie 5 x ironman i autorem najdłuższego duathlonu (120 kilometrów biegu, 1800 kilometrów rowerem szosowym i ponownie 422 kilometry biegu). W swojej karierze przebiegł również 100 maratonów w 100 dni i zdobył trzecie miejsce na dystansie 10 x ironman podczas Mistrzostw Świata w szwajcarskim Buchs. To człowiek pełen  pasji i determinacji, który odważnie pokonuje kolejne próby, przed którymi staje.

Na czym polega Wyzwanie 365 Triathlon?

Adrian Kostera w ramach Wyzwania 365 w ciągu 365 dni, od 1 czerwca 2023 roku do 31 maja 2024 roku bije rekord Guinessa w kategorii „Najdłuższy triathlon” i pokona w sumie 40170 km, czyli dystans większy niż obwód Ziemi.

To przedsięwzięcie, którego jeszcze nikt nie zrealizował. To walka z samym sobą, nie tylko fizyczna, ale także mentalna, wymagająca ogromnej determinacji i wytrwałości.

Wyzwanie składa się z:

1205 km pływania,

31132 km jazdy na rowerze,

7833 km biegania.

Triathlon wystartował na moście Grunwaldzkim. Skokiem do Oławy Adrian rozpoczął jego pierwszy etap, który trwał 67 dni. Kolejne 155 dni to rower, a ostatnie 143 - bieganie. 

Jak dołączyć do Wyzwania?

Bardzo ważne jest również to, że Adrian nie chce robić tego sam i każdy może do niego dołączyć. Jak sam mówi “Każdy kilometr to nie tylko sport, ale przede wszystkim walka z samym sobą pokonywanie własnych ograniczeń. Wspólnie czekają nas niezapomniane chwile!” 

Co trzeba zrobić? Wybrać etap, który chce się pokonywać wspólnie oraz określić swój cel. Szczegóły akcji zostały opisane na stronie: https://kostera.cityfit.pl/ 

Mocno trzymamy kciuki za Adriana. Jesteśmy przekonani, że nasza odzież sportowa przyczyni się do jeszcze większego sukcesu całego przedsięwzięcia. Jako Rough Radical jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak ambitny projekt i gotowi dostarczyć najlepsze narzędzia i wsparcie na każdym etapie tego wyjątkowego wyzwania.Komentarze