START: Pasja do sportu i zdrowej rywalizacji

Uprawiając sport każdy z nas ma inny cel i motywację. Jedni pragną zdrowej rywalizacji, inni chcą, by sport pomógł im osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Jeszcze inni, by aktywny styl życia stał się ich codziennością. Producent odzieży sportowej i termoaktywnej Rough Radical staje z każdym ramię w ramię, by razem osiągać postawione cele, by wspierać tych, którzy chcą pokonywać swoje słabości w codziennym stawaniu się lepszym, zgodnie z hasłem #rrazem możemy więcej!

Wszystko zaczyna się od odpowiedniego przygotowania. Jednym z jego zasadniczych elementów jest właściwy strój, stworzony tak, by osoba, która go nosi, odczuwała maksymalny komfort podczas wysiłku fizycznego. To właśnie dlatego specjaliści Rough Radical, dbają szczegółowo o każdy etap produkcji odzieży sportowej. Tutaj, tak jak w sporcie, nie ma kompromisów ani dróg na skróty. Liczy się każda nitka, każdy skrawek materiału, odpowiednio dopasowany szew i ściśle dopracowana technologia, które razem tworzą wyjątkową odzież sportową dla kobiet i mężczyzn. Zgranie tych wszystkich elementów daje poczucie symbiozy i bezpieczeństwa, które stanowiąc jedność z Twoim ciałem, pozwalają na wydobycie z niego pełni możliwości.

KIERUNEK: Odpowiednie technologie

Pasja to jedno, ale stworzenie marki odzieży sportowej, której logo będą nosić tysiące sportowców to drugie. W końcu przyszedł czas na konstruowanie machiny, która dziś przynosi tak znakomite efekty. By organizm mógł prawidłowo funkcjonować wszystkie jego elementy muszą ściśle ze sobą współpracować. To dlatego każdy etap produkcji zlokalizowany jest w Polsce. To stąd pozyskiwane są najlepsze materiały, tutaj powstają wszystkie projekty, które przekładane są na nowoczesne maszyny, które szyją z dokładnością do tysięcznych części centymetra, by w końcu gotowy produkt mógł zostać ładnie zapakowany i uśmiechem wysłany w podróż do klienta.

Jednym z najważniejszych etapów produkcji są zaawansowane badania nad nowymi technologiami mającymi na celu zwiększenie komfortu użytkowników. Każde z nich ma inne zadanie i pokonuje innego rodzaju bariery, które pojawiają się przy intensywnych treningach. Przy ich pomocy jako producent bielizny termoaktywnej jesteśmy w stanie dostarczać klientom produkty najwyższej jakości. Sanitized Silver Ions to opracowana metoda zastosowania starannie wyselekcjonowanych jonów srebra, które wzmacniają barierę antybakteryjną odzieży termoaktywnej. Formuła Moisture Management doskonale odprowadza wilgoć i umożliwia szybkie schnięcie dzianiny, zapewniając ochronę przeciw wyziębieniu organizmu. Natomiast technologia szycia Autolap pozwala na uzyskanie płaskiego, mocnego szwu, który nie uciska nawet przy mocnych ruchach.

Długie miesiące testów, tygodnie prób i doświadczeń pozwalają na ostateczne wdrożenie produktu, który w 100% zaspokaja potrzeby każdego, kto chce uprawiać sport. Daje to pewność, że odzież, będzie niezawodna, oraz pomocna w osiąganiu coraz lepszych wyników. W efekcie tysiące zadowolonych klientów potwierdzają wysoką jakość produktów Rough Radical, która wytrzymuje setki kilometrów przebytych maratonów, ekstremalne temperatury podczas górskich wypraw (nawet do +/-30 stopni Celcjusza) oraz właściwości szybkoschnące (10 minut po intensywnym treningu ubranie może być całkowicie suche).


CEL: Zadowoleni Klienci, którzy nie wyobrażają sobie treningu bez Radicala


Prowadzenie firmy jest jak długodystansowy bieg. Liczy się technika, wytrzymałość, motywacja i czas. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie logistyczne procesy są opracowane tak, by maksymalnie skrócić czas oczekiwania na przesyłkę. Szybka wysyłka w 24 godziny to priorytet i zadanie, któremu udaje nam się podołać każdego dnia, o czym świadczą opinie zadowolonych Klientów:

• Wysyłka bardzo szybka, towar świetnej jakości, bielizna termiczna zdecydowanie się sprawdziła :)
• Bardzo szybka wysyłka i dostawa, stały kontakt ze sklepem. Produkty 5/5, wybrałam komplety (koszulka i leginsy termoaktywne) - wszystko spełniło swoją funkcję, polecam i na pewno coś jeszcze kupię.
• Byłam mile zaskoczona szybkością dostawy i jakością towaru. Bielizna termoaktywna jest świetna. Polecam:)
• Petarda. Jakość wykonania, design, materiał. Wszystko petka. Jedna z lepszych bielizn termicznych, które przerabiałem (trochę ich było pod kątem jazdy zimą na rowerze). Bardzo polecam.
• Jestem bardzo zadowolona solidny materiał, staranne wykonanie leży idealnie zdecydowanie polecam dodatkowo bardzo szybka wysyłka za co dodatkowy plus.

META: Drużyna Radicala!

Producent odzieży sportowej Rough Radical dzięki zasadom i produktom, które reprezentuje przyciąga do siebie nieustannie nowych sportowców. Wśród nich są trenerzy fitness, biegacze, kolarze, narciarze którzy z dumą nazywają się ambasadorami marki Rough Radical. Choć wiele z tych dyscyplin stawia na indywidualizm doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nic tak nie motywuje, jak wspólne cele i wzajemny doping.

Przed Tobą nowe wyzwania, cele do osiągnięcia, szczyty do zdobycia? Nieważne, czy jesteś amatorem joggingu, kolarstwa górskiego, tenisistą czy snowboarderem. Odnajdź w sobie motywację, a Twoim bezpieczeństwem i komfortem zajmiemy się my, bo #rrazem możemy więcej - dołącz do naszej drużyny!